Katalog produktów

 

Chromatografia preparatywna Flash+HPLC

Chromatografia preparatywna Flash+HPLC

Nowy system chromatografii preparatywnej PrepChrom  C-700 umożliwia wykonanie wszelkiego rodzaju oczyszczenia w skali od kilku miligramów do kilkuset gramów oraz rozdział na różnych kolumnach.

Zestaw ten może być używany do  chromatografii  w zakresie przepływów do 250ml/min i ciśnienia do 100 bar.

Dla systemu PrepChrom C-700 można używać szerokiej gamy kolumn chromatograficznych o średnicy wewnętrznej do 80mm i uziarnieniu sorbentu
≥ 10µm:

  • pustych kartuszy PP do samodzielnego ich napełniania żelem         krzemionkowym ( np. przy wykorzystaniu urządzenia   Buchi Cartridger C-670)
  • prepakowanych kolumn do chromatografii Flash o szerokiej gamie sorbentów,     różnej polarności i dużym wyborze rozmiarów oferowanych wkładów.
  • kolumn szklanych
  • kolumn w metalowej obudowie do HPLC

Laboratoryjne systemy próżniowe LVS WELCH - ILMVAC

Laboratoryjne systemy próżniowe LVS WELCH - ILMVAC

Laboratoryjne systemy próżniowe LVS firmy WELCH-ILMVAC W zależności od aplikacji systemy LVS firmy ILMVAC GmbH mogą być dostarczane z lub bez kontroli próżni w układzie. Trzy sposoby kontroli są dostępne. Standardowa wersja działa przy wykorzystaniu chemicznie odpornego elektrozaworu z dwu punktową kontrolą.

Liczniki komórek

Liczniki komórek

Prosimy o bezpośredni kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami oferty

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy szeroki zakres sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów badawczych, laboratoriów kontroli jakości, laboratoriów przyprodukcyjnych. Nasza aparatura znajduje zastosowanie również w przemyśle i produkcji.

Copyrights © Donserv.pl 2014