Autoklaw mikrofalowy MIKROJET

Autoklaw mikrofalowy MICROJET to urządzenie o niewielkich wymiarach i małej masie, dzięki czemu może zostać zainstalowany w dowolnym miejscu. Zastosowana w nim technologia Direct Energy Transfer sprawia, że przygotowanie pożywki trwa bardzo krótko, dzięki czemu Państwa praca stanie się bardziej efektywna.

W autoklawie MICROJET energia niezbędna do sterylizacji jest dostarczana bezpośrednio do medium, natomiast źródłem energii są mikrofale, co sprawia, że nagrzewanie następuje natychmiastowo i równomiernie w całej objętości cieczy. Sterylizacja w autoklawie MICROJET będzie czynnością, która nie nastręczy Państwu problemów.

SELECT t1.*,t2.* FROM `documents` AS t1,`text` AS t2 WHERE t1.status='1' AND `rel`='2468' AND t1.id=t2.iid AND t1.id=t2.iid ORDER BY `title` ASC LIMIT 0,50
Autoklaw mikrofalowy MIKROJET

Autoklaw mikrofalowy MIKROJET

MICROJET to najszybszy na świecie, osobisty autoklaw mikrofalowy do sterylizacji mediów płynnych. W autoklawie MICROJET energia niezbędna do sterylizacji jest dostarczana bezpośrednio do medium. Źródłem energii są mikrofale, co sprawia że nagrzewanie następuje natychmiastowo i równomiernie w całej objętości cieczy.

Copyrights © Donserv.pl 2014