Konduktometry stacjonarne

SELECT t1.*,t2.* FROM `documents` AS t1,`text` AS t2 WHERE t1.status='1' AND `rel`='837' AND t1.id=t2.iid AND t1.id=t2.iid ORDER BY `title` ASC LIMIT 0,50
Konduktometry serii Lab z funkcją GLP

Konduktometry serii Lab z funkcją GLP

Konduktometry serii Lab z funkcją GLP Konduktometry stacjonarne serii Lab: Lab 960 i Lab 970 to mierniki, które ustalają nowy standard pomiarów w elektrochemii. Lab 970 automatycznie rozpoznaje i monitoruje podłączone sensory pomiarowe. W połączeniu z niezawodnymi elektrodami i roztworami buforowymi, oferowane mierniki gwarantują doskonałe rezultaty pomiarowe – szybko, wygodnie i precyzyjnie.

Mierniki wieloparametrowe serii ProLab z funkcją GLP

Mierniki wieloparametrowe serii ProLab z funkcją GLP

Mierniki wieloparametrowe serii ProLab z funkcją GLP ProLab 2000 i ProLab 4000 to mierniki, które posiadają doskonałe parametry metrologiczne, posiadają one niespotykana odporność mechaniczną poprzez zastosowanie podstawy urządzenia wykonanej ze stopu aluminium. Mierniki te automatycznie rozpoznają i monitorują podłączone sensory pomiarowe. W połączeniu z niezawodnymi elektrodami i roztworami buforowymi, oferowane gwarantują doskonałe rezultaty pomiarowe – szybko, wygodnie i precyzyjnie.

Copyrights © Donserv.pl 2014