Spektrometry FT-NIR

Spektrometr NIRCheckMaster

Spektrometr NIRCheckMasterJest to system badania bliską podczerwienią, do szybkiej analizy tożsamości, oraz badania jakości i ilości szwajcarskiej firmy Büchi Labortechnik AG.

Aparat NIR CHECKMASTER  stanowi kompleksowe urządzenie do analizy on-line tabletek pod względem ich składu chemicznego oraz parametrów fizycznych.

Aparaty NIR z naszej oferty wykorzystują interferometr polaryzacyjny, nie wrażliwy na wstrząsy, wibracje oraz nie wymagający okresowych kalibracji. Nasze aparaty nie wymagają również stosowania środków osuszających, jako referencję wykorzystujemy światło lasera.

Dzięki odporności na drgania możliwa jest utworzenie na bazie naszego urządzenia mobilnego punktu pomiarowego, stosowanego zarówno w laboratorium jak i magazynie. Możliwość wykorzystywania zewnętrznego serwera danych i dostępu do nich z innego stanowiska znacznie ułatwia stosowanie aparatu w magazynie. Kalibracje i ich aktualizacje wykonywane są na 2 stanowisku, bez konieczności pobytu w magazynie lub transportowania sprzętu do laboratorium. Raporty z wykonanych pomiarów są również dostępne z tego stanowiska natychmiast po zakończeniu pomiaru.

Te rozwiązania w połączeniu z unikalnym modułem podwójnej lampy zapewnią tanią i bezawaryjną pracę urządzenia przez długi okres czasu.

System NIRCheckmaster   zaprojektowany został w do szybkiej i automatycznej analizy parametrów tabletek w strategii on-line.

Przemysł farmaceutyczny

  • Badanie gotowego produktu
  • Badanie tabletek

Szczegółowe parametry techniczne zawarte są w ulotce PDF lub dostępne u naszych przedstawicieli handlowych

Producent:
Büchi


15 + 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

Copyrights © Donserv.pl 2014