Katalog produktów

Aparaty firmy Coesfeld, Niemcy


Coesfeld Materialtest produkuje i dystrybuuje urządzenia do badania materiałów dla wielu obszarów zastosowań i gałęzi przemysłu. Działalność Coesfeld koncentruje się na przemyśle chemicznym i petrochemicznym (tworzywa sztuczne, guma, farby, lakiery, kleje, oleje, smary i bitumy), jak również na przemyśle wytwórczym (elementy konstrukcyjne, profile, okna lub opakowania), a także na przemyśle samochodowym.

Coesfeld zapewnia indywidualne rozwiązania we wszystkich obszarach zastosowań. W zależności od materiału lub produktu, który ma być testowany, wymagane są bardziej lub mniej indywidualne podejścia. Aby jak najlepiej spełnić Państwa indywidualne wymagania, korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń. Inżynieria badawcza Coesfeld jest połączeniem konstrukcji maszyn, techniki sterowania, automatyzacji, rozwoju oprogramowania i wreszcie połączenia naszych systemów z bazą danych klientów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów firmy Coesfeld Materialtest zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami którzy pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia do Państwa potrzeb.


5 + 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014