Prasy laboratoryjne

Prasa laboratoryjna seria TLS-S-II, automatyczne zadawanie obciążeń o zakresie 1-20000 N

Prasa laboratoryjna seria TLS-S-II, automatyczne zadawanie obciążeń o zakresie 1-20000 N


Maszyny serii TLS-S-II doskonale nadają się do dokładnych badań próbek na rozciąganie i ściskanie. Stosuje się je zarówno do badania sprężyn jak i innych kruchych materiałów. Maszyny serii TLS-S-II posiadające podwójny cyfrowy wyświetlacz są nowej generacji, w których zastosowano nową zaawansowaną technologię, poprzez to osiągnięto doskonałą precyzję, dokładność pomiaru oraz wysoką efektywność. Test obciążenia został podzielony na trzy podzakresy poprzez to został rozszerzony zakres pomiarowy. Maszyna może wykonad 9 punktów testowych przy różnej prędkości i automatycznie powrócić do punktu wyjściowego. 6 różnych ewidencji może być zapamiętanych do dalszego użycia. Można również dokonać automatycznej korekcji pomiaru odkształcenia celi pomiarowej. Maszyna posiada funkcję wykrycia i zapamiętania wartości piku obciążenia, zabezpieczenia przeciążeniowego, zerowania dla każdego punktu pomiarowego, obliczenia sztywności, przeglądania danych itp.

Maszyny tej serii można również w pełni sterować poprzez PC ( opcja )
Certyfikaty: TÜV CE, ISO 9001

Parametry techniczne:
Szczegółowe dane techniczne na załączonympliku pdf

Zastosowanie: 
Do badania próbek na ściskanie i rozciąganie. Doskonale nadają się do badania sprężyn oraz innych materiałów w tym materiałów kruchych np. z betony.


20 + 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014