Ekstrakcja do fazy stałej

System Ekstrakcji SPE Syncore® Analyst BUCHI z modułem SPE

System Ekstrakcji SPE Syncore® Analyst BUCHI z modułem SPESystem Syncore ® SPE łączy odparowanie i konwencjonalną ekstrakcję do fazy stałej (SPE) w jednym urządzeniu. Przy pomocy systemu Syncore ® SPE z ekstrakcją do fazy stałej, wszystkie główne etapy obróbki, w tym odparowanie rozpuszczalników, mogą być przeprowadzone bez przenoszenia próbek pomiędzy poszczególnymi etapami analizy.

System Syncore ® SPE składa się z urządzenia wytrząsającego Syncore ® Analyst firmy BÜCHI oraz wielostanowiskowej platformy grzewczo-chłodzącej, w której umieszczane są probówki do zatężania uzyskiwanego analitu. Do dyspozycji użytkownika są platformy na 6, 12 i 24 probówki. Natomiast przystawka systemu ekstrakcji do fazy stałej Syncore ® SPE dostępna jest w dwóch wersjach dla każdej z oferowanych platform grzewczo-chłodzących. Przystawki te wyposażone są w zawory dwu- lub trójdrożne, w zależności od wersji i sposobu prowadzenia ekstrakcji, do podłączenia kolumienek SPE. Dzięki temu system SPE jest bardzo elastyczny i funkcjonalny, przydatny niemal w każdym laboratorium kontroli jakości i wdrożeniowym, co pozwala w sposób szybki i bez dodatkowych operacji zatężyć analit i przygotować go do kolejnego kroku analizy.

System Syncore ® SPE do ekstrakcji do fazy stałej wraz z zatężaniem wymaga jedynie przyłącza źródła próżni, którym może być najprostsza pompa próżniowa (rekomendujemy pompy membranowe firmy BÜCHI).

Zastosowanie:

Przemysł spożywczy – ekstrakcja do fazy stałej z żywności i zatężanie wielu prób jednocześnie w kontroli jakości i w działach rozwojowych.

Przemysł farmaceutyczny – ekstrakcja do fazy stałej z farmaceutyków i zatężanie wielu prób jednocześnie w kontroli jakości i w działach rozwojowych we wdrożeniach nowych składników.

Instytuty ochrony środowiska - ekstrakcja do fazy stałej z próbek środowiskowych oraz zatężanie wielu prób jednocześnie w oznaczeniach zanieczyszczeń środowiska.

Parametry techniczne:

System

Syncore® SPE

Adv. R-6

Syncore® SPE

Adv. R-12

Syncore® SPE

Basic R-12

Syncore® SPE

Basic R-12

Ilość stanowisk pracy (probówek)

6

12

12

24

Objętość wypustów na zatężony analit

0,3; 1,0; 3,0 ml

Brak wypustu

Objętość maksymalna probówek

250 ml

120 ml

120 ml

20 ml

Ilość zaworów dwudrożnych (PEEK)

-

-

12

24

Ilość zaworów dwudrożnych (PTFE)

6

12

-

-

Przyłącze chłodnicy zwrotnej

1

1

-

-

Naczynia odpadowe i zbiorcze

1

1

-

-

Wymiary urządzenia wytrząsającego (do montażu platformy grzewczo-chłodzącej – bez wyposażenia)

480 x 354 x 487 mm

Wymiary urządzenia wytrząsającego (bez wyposażenia)

30 kg

Zasilanie elektryczne

230 V ±10%

Częstotliwość

50/60 Hz

Pobór mocy

1500 W

Zakres obrotów wytrząsania

0 ÷ 600 rpm

Maksymalna temperatura grzania probówek

+150°C

Minimalna temperatura chłodzenia wypustów

-20°C

Zakres temperatury oparów (dla pokrywy próżniowej)

od temp. pokojowej do +70°C

Programy temperaturowe

9 kroków, do 9 godzin 59 minut każdy

Producent 
BÜCHI Labortechnik AG

folder.pdf

Folder.pdf (pdf, 220.81 kb)

dane techniczne.pdf

Dane techniczne.pdf (pdf, 154.50 kb)


10 - 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014