Zatężanie i odparowanie

Aparat do odparowywania próbek Multivapor P-12 BUCHI
Aparat do odparowywania próbek Multivapor P-12 BUCHI. Aparat do jednoczesnego odparowywania próbek Multivapor P-12 firmy BÜCHI przyspieszy odparowanie serii próbek oraz zwiększy wydajność i przepustowość Twojego laboratorium. Jednostka pozwala odparowywać pod próżnią, bez konieczności używania dodatkowych mediów (jak gaz obojętny), do 12 próbek jednocześnie, a system grzania oparty na zasadzie łaźni wodnej czyni urządzenie Multivapor P-12 prostym w użyciu.

Aparat do odparowywania próbek Multivapor P-6 BUCHI
Aparat do odparowywania próbek Multivapor P-6 BUCHI Aparat do jednoczesnego odparowywania próbek Multivapor P-6 firmy BÜCHI przyspieszy odparowanie serii próbek oraz zwiększy wydajność i przepustowość Twojego laboratorium. Jednostka pozwala odparowywać pod próżnią, bez konieczności używania dodatkowych mediów (jak gaz obojętny), do 6 próbek jednocześnie, a system grzania oparty na zasadzie łaźni wodnej czyni urządzenie Multivapor P-6 prostym w użyciu.

Aparat do odparowywania próbek Syncore®model Polyvap R-12 BUCHI
Aparat do odparowywania próbek Syncore® model Polyvap R-12 BUCHI Aparat Syncore® Polyvap R-12 firmy BÜCHI pozwala na szybkie odparowanie do 12 próbek jednocześnie o pojemności od wielkości od 0,5 do 150 mL. Pozwala to zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy w laboratorium.

Aparat do zatężania i odparowywania próbek Syncore® Analyst R-12 BUCHI
Aparat do zatężania i odparowywania próbek Syncore® Analyst R-12 BUCHI Aparat do równoległego zatężania Syncore® Analyst R-12 firmy BÜCHI pozwala na szybkie i łagodne zatężenie 12 próbek jednocześnie i zredukowanie ilość rozpuszczalnika analitu do ściśle określonej objętości. Konstrukcja urządzenia w pełni zapobiega tzw. kontaminacji krzyżowej.