Liofilizatory laboratoryjne i przemysłowe

Liofilizacja jest najbardziej łagodnym procesem suszenia produktów. Opiera się na fizycznym zjawisku sublimacji, tzn. bezpośredniego przechodzenia rozpuszczalnika ze stanu stałego w stan gazowy. Proces ten eliminuje większość zmian enzymatycznych, bakteryjnych czy chemicznych zachodzących przy standardowym suszeniu produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą liofilizatorów niemieckiej firmy Martin Christ.

Liofilizatory z naszej oferty to najnowocześniejsze na rynku urządzenia do kontrolowanego suszenia sublimacyjnego produktów biologicznych, chemicznych, farmaceutycznych i innych.

Liofilizatory laboratoryjne - od 2 do 20 kg dostępne są z szeroką gamą wyposażenia oraz pomp próżniowych dobieranych indywidualnie do potrzeb użytkowników.

Liofilizatory pilotowe-  od 4 do 16 kg umożliwiająoptymalizowanie procesu liofilizacji dla wybranych produktów.

Liofilizatory przemysłowe - od 12 do 500 kg zapewniają wydajną produkcję liofilizatów z pełną kontrolą parametrów przebiegu procesów, gwarantując ich pełną powtarzalność.

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014