Seria WAW i WEW hydrauliczne

 

Elektro-hydrauliczne serwomechanizmy kontrolne serii WEW to uniwersalna maszyna wytrzymałościowa stosowana w testach do 2000kN, z elektronicznym zbieraniem danych testowych, programowaniu w pełni automatycznych testów, automatycznej analizie, drukowaniu raportów i krzywych.
Hydrauliczna uniwersalna maszyna wytrzymałościowa przystosowana jest do prowadzenia prób z wykorzystaniem siłowników, stosowana głównie do badań metali, niemetali, rozciągania, ściskania, zginania i ścinania. Ma zastosowanie w hutnictwie, budownictwie, przemyśle lekkim, lotnictwie, statkach kosmicznych, materiałach, na uniwersytetach i w szkołach wyższych, w instytutach badań naukowych i innych dziedzinach. Działanie próby i przetwarzanie danych zgodne z GB/T288-2010

Zalety:

1. Host jest twardy, dobra sztywność.
2. Cylinder olejowy wykorzystujący specjalną technologię, obróbkę szlifierską gwarantującą długą żywotność i płynną pracę.
3. Stół roboczy i belka poprzeczna ze staliwa, konsola - odlew stalowy z plastikową obróbką powierzchni natryskowej, marmurowy stół.
4. Kolumna, śruba kulowa z obróbką 40Cr.
5. Pompa olejowa przyjmuje wysokie ciśnienie pompy zębatej, niski poziom hałasu, niskie ciśnienie oleju.
6. Wewnętrzny przewód źródła oleju, stalowe rury dla wysokich ciśnień, hydrauliczny element – wysokociśnieniowy przewód zbrojny, gumowy zapewnia bezpieczne uszczelnienie i brak wycieków.

 

Zastosowanie:

metalurgia, budownictwo, przemysł samochdowy, lotniczy, konstrukcja maszyn

Producent:

LIANGONG Technology

Normy:

PN-EN 10002-1 , PN-EN 10002-2 i inne


5 + 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014