Młoty udarnościowe

Automatyczne młoty do testów udarności Serii JBD, do prób niskotemperaturowych

Automatyczne młoty do testów udarności Serii JBD, do prób niskotemperaturowychZastosowanie i charakterystyka

Młoty udarnościowe służą do badań udarności, odporności na uderzenia materiału metalowego, z tworzyw sztucznych, kompozytów i innych pod obciążeniem dynamicznym w celu oceny jakości materiału. Młoty serii JB są półautomatycznymi aparatami do przeprowadzania testów, porób i są łatwe w obsłudze, o wysokiej wydajności. Podnoszenie wahadła, uderzenie i opadanie wahadła jest kontrolowane elektrycznie. Urządzenie może odzyskiwać energię do automatycznego podnoszenia wahadła i być gotowe do następnej próby udarności. Urządzenie zostało opracowane zgodnie z normą GB/T3808-2002 Próby udarności materiałów metalowych> i wykonuje próbę zgodnie z normą GB/T229-2007<Próba udarności z zastosowaniem karbu Charpy'ego>. Spełnia wymagania norm amerykańskich i europejskich: ASTM E23-02a, EN, PN-EN-ISO148, ISO83 i innych międzynarodowych norm pokrewnych.

Ta seria młotów wytrzymałościowych wykorzystuje innowacyjne, duże sprzęgło dynamometryczne oraz silnik o dużej mocy, co sprawia, że urządzenia są stabilne i pozbawione wibracji podczas wykonywania testów.

Parametry techniczne:

Zastosowanie:
Metalurgia, budownictwo, przemysł samochdowy, lotniczy, konstrukcja maszyn

Producent:
LIANGONG Technology

 


20 - 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014