Spektrometry FT-NIR

NIR ProxiMate™

NIR ProxiMate™


ProxiMate to solidny, kompaktowy i prosty w obsłudze analizator NIR do zastosowań przy linii produkcyjnej (at-line) w branżach spożywczych i paszowych. Jego zastosowanie powoduje zmniejszenie się przestojów w produkcji oraz zapewnia szybką kontrolę jakości każdej partii próbek. Intuicyjny i łatwy w obsłudze dotykowy interfejs czyni urządzenie prostym w obsłudze a szeroki wybór pakietów kalibracyjnych sprawia, że analizator można stosować do wielu aplikacji.

 

 Analizator NIR ProxiMate został zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach otoczenia a na pomiary wykonywane na tym urządzeniu nie wpływają wahania temperatury czy wilgotności. Urządzenie może stać w laboratorium ale również tam, gdzie szybkość pomiarów ma jeszcze większe znaczenie, czyli przy linii produkcyjnej (at-line). Dzięki ochronie przed wnikaniem IP66 ProxiMate spełnia nawet najbardziej rygorystyczne standardy higieny.

 

Dzięki intuicyjnemu, nowoczesnemu interfejsowi z ekranem dotykowym, obsługa ProxiMate jest zoptymalizowana, logiczna i prosta. Ekran dotykowy jest zgodny z innymi dotykowymi interfejsami od BUCHI, co ułatwia użytkownikom konfigurować aplikacje, testować próbki lub ustawiać preferencje.​

 

Oprogramowanie:

Automatyczne przechowywanie wyników

Oprogramowanie NIRWise™ oparte jest na bazie danych Microsoft SQL. Wszystkie wyniki są automatycznie zapisywane w bazie danych, można z łatwością utworzyć ich kopie zapasowe i przenieść na inne urządzenia.

Konfigurowalne raporty

Generowanie raportów jest łatwe dzięki NIRWise™. Raporty ciągłe i pojedyncze mogą być łatwo dostosowane do wymagań użytkowników końcowych za pomocą narzędzia do konfiguracji raportów. Dzięki konfigurowalnym raportom w ProxiMate można łatwo dostosować się do standardów dokumentacji.

AutoCal

Opracuj nowe i z łatwością rozszerzaj istniejące kalibracje. Wybierz próbki, które chcesz uwzględnić, a zaawansowane algorytmy AutoCal zrobią resztę. Nie wymagana jest wiedza specjalistyczna.

 

Specyfikacja:

Waga: 23 kg

Stopień ochrony: IP66

Częstotliwość: 50 / 60 Hz

Wymiary (Szer. × Gł. × Wys.): 260 x 435 x 500 mm

Zakres długości fal NIR: 900 - 1700 nm

Rozdzielczość NIR: 7.0 nm

Zakres długości fal VIS: 400 - 900 nm

Rozdzielczość VIS: 10 nm

Czas pomiaru: 15 sekund (konfigurowalny przez użytkownika)

 

Warunki otoczenia:

Maks. wysokość n. p. m: 2000 m

Temperatura otoczenia: 5 - 40 °C (25 °C)

Maksymalna wilgotność względna: 80 % dla temp. do 31 °C °C

Temp. przechowywania: maks. 45 °C

 

Producent:

Büchi

 


10 + 5 =
* - pola wymagane

Produkty powiązane

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014