Suszarki próżniowe

Osiągnięcie szybkiego procesu suszenia w niskich temperaturach w celu ochrony produktu, a także dokładnego suszenia trudno dostępnych miejsc, wymaga zastosowania specjalnej technologii suszenia, czyli suszenia próżniowego.

Produkt jest umieszczany w komorze i poddawany działaniu próżni, która obniża temperaturę wrzenia, a to powoduje odparowanie wody, nawet w niskich temperaturach. Ciśnienie (próżnia) dociera do wszystkich części produktu, dzięki czemu wilgoć jest całkowicie odparowywana i odprowadzana przez system próżniowy.

Suszarki próżniowe firmy Memmert to wysokiej jakości urządzenia o szerokiej gamie zastosowań. Memmert proponuje serię suszarek próżniowych z grzanymi lub grzanymi i chłodzonymi półkami oraz o zakresie objętości od 29 do 110 litrów.

Wiele produktów jest szczególnie wrażliwych na temperaturę ze względu na swoje specjalne właściwości. Suszenie w wysokiej temperaturze pogorszyłoby pierwotne parametry produktu. Suszenie próżniowe pozwala na odparowanie wilgoci i rozpuszczalników w niskich temperaturach bez wpływu na produkt.

SELECT t1.*,t2.* FROM `documents` AS t1,`text` AS t2 WHERE t1.status='1' AND `rel`='460' AND t1.id=t2.iid AND t1.id=t2.iid ORDER BY `title` ASC LIMIT 0,50
Suszarki próżniowe seria VO z półkami ogrzewanymi

Suszarki próżniowe seria VO z półkami ogrzewanymi

Suszarki próżniowe z ogrzewaniem półek z funkcją MULTI-LEVEL-CONTROL (MLC) – sterowanie temperaturą każdej z półek z osobna, każda posiada indywidualne grzanie i własny czujnik tempertury; tempertura maksymalna do 200°C; dostępne pojemności 29L, 49L oraz 101L; posiada wbudowany kontroler próżni oraz szklane drzwi z grubego, bezpiecznego szkła; sterownik rampowy działający w czasie rzeczywistym.

Suszarki próżniowe seria VOcool z półkami ogrzewanymi i chłodzonymi

Suszarki próżniowe seria VOcool z półkami ogrzewanymi i chłodzonymi

Seria VOcool – Suszarki próżniowe z półkami ogrzewanymi i chłodzonymi z funkcją MULTI-LEVEL-CONTROL (MLC) – sterowanie każdej z półek z osobna, każda posiada indywidualne grzanie i własny czujnik tempertury; tempertura maksymalna od +5°C do +200°C; o pojemności 29L, 49L oraz 101L; z wbudowanym kontrolerem próżni, wyposażona w szklane drzwi z grubego, bezpiecznego szkła; sterownik rampowy działający w czasie rzeczywistym.

DONSERV | ul. Spisaka 31, 02-495 Warszawa, woj. mazowieckie | serwis@donserv.pl | 22 863-19-30 | Copyrights © Donserv.pl 2014