Aktualności

Warsztaty Donserv

19.06.2023
Zapraszamy do udziału w Warsztatach 
"Niepewność pomiarów analitycznych i metody jej obliczania, z przykładem oznaczania białka wg metody Kjeldahla."
Odbywających się w dniach 19, 20 i 21 czerwca 2023.
Czytaj więcej

Realizacja dostawy komór laminarnych III klasy bezpieczeństwa dla Państwowej Straży Pożarnej.

23.02.2023
Mobilne laboratoria zbudowane na zlecenie Państwowej Straży Pożarnej zostały wyposażone w dostarczone przez firmę DONSERV komory bezpiecznej pracy mikrobiologicznej III klasy serii Airstream firmy ESCO.
Czytaj więcej

Przegląd serwisowy homogenizatora ciśnieniowego EmulsiFlex marki Avestin

10.02.2023
W ostatnim czasie użytkownik homogenizatora ciśnieniowego EmulsiFlex marki Avestin, zgłosił się do nas z pytaniem czy wykonamy przegląd techniczny urządzenia.
Czytaj więcej

Liofilizator Beta 2-8 LSCbasic firmy Martin Christ dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

19.01.2023
Liofilizatory z naszej oferty to najnowocześniejsze na rynku urządzenia do kontrolowanego suszenia sublimacyjnego produktów biologicznych, chemicznych, farmaceutycznych i innych.
Czytaj więcej

Realizacja dla IQ Vision

14.11.2022
Kolejna bardzo ciekawa współpraca, którą udało się nawiązać z firmą IQ Vision. Jako firma DONSERV zostaliśmy dostawcą komór laminarnych do pracy w warunkach bezpyłowych oraz sprzętu do utwardzania powłok na soczewkach.
Czytaj więcej

Baltic Drying Conference

07.09.2022
W dniach od 7-9 września, jako firma DONSERV mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako jeden ze sponsorów w 4th Nordic Baltic Drying Conference organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Mieliśmy okazję poznać inspirujących naukowców, a także
Czytaj więcej

Realizacja dostawy i uruchomienia termostatu Huber

Realizacja dostawy i uruchomienia termostatu Huber dla Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, w Krakowie.
Czytaj więcej

Instalacja kalorymetru Parr Instrument Company

Instalacja kalorymetru Parr Instrument Company 6100 w firmie SARPI Veolia - Dabrowa Gornicza. Kalorymetr będzie służył do optymalizacji procesu spalania odpadów w piecu.
Czytaj więcej